Про нас

Наш інтернет магазин nalodke.com.ua являє собою великий торговий майданчик  виробника надувних човнів з ПВХ Барк.

Ми можемо запропонувати своїм покупцям найнижчі ціни на надувні човни Барк в Україні, адже вони формуються без участі інших посередників-продавців.

Чому варто купувати у нас?
— Ваша покупка кожен раз захищається офіційною гарантією виробника ТМ Барк.

— Пропонуємо найбільший асортимент надувних човнів Барк (Bark) і гарантію найнижчої ціни, плюс 3% знижка від ціни заводу.

— Ви отримуєте безкоштовну доставку будь човна або мотора, з нашого магазину в відділення Нової пошти у вашому місті. Оплатити при отриманні, після перевірки — будь ласка!

— Швидка доставка безпосередньо з заводу — наш представник оформить документи, гарантію на кожний човен Bark. Всі необхідні документи для реєстрації комплекту човен + мотор в Укрморрічінспекції будуть заповнені і офіційно проведені.

— Пропонуємо корисні подарунки та знижки. Зателефонуйте нам або оформіть замовлення на сайті, ми передзвонимо і розповімо про можливості отримати знижку або подарунок до будь-якій покупці. Ми зацікавлені в ваших відгуках про човни Барк, відеоотзивах, розпаковках, або просто красивих фото з човном Барк, тому з радістю Вас віддячимо)))